Endüstriyel Temizlik

Üretim alanları, iş ekipmanları ve makinaların temizlik hizmetlerini uzman kadromuz ile üstlenerek sizlerin üretim odaklı çalışmanıza katkı sağlıyoruz. Fabrika temizliği, ve tüm tesislerin temizliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz veya şirketimiz hakkında sorularınız olduğunda, dilediğiniz zaman müşteri temsilcimiz ile e-posta yada telefon yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

fabrika-temizliği

Kurubuz İle Temizlik

Makinaların ve üretim hatlarının kurubuz ile temizliğinde çözüm ortaklığı sunuyoruz. Özellikle otomotiv sektöründe yaygın olan kurubuz ile temizlik yöntemini temizlenen yüzeye zarar vermemesi, günler sürecek temizlik işlemlerini saatlere indirmesi ve özellikle atık bırakmadığı için müşterilerimize öneriyoruz.

Zemin Temizliği

Tüm zemin yüzeylere özgü yöntemler kullanarak hızlı ve etkin çözümler üretiyoruz, zemin temizliğine ihtiyacınız var ise daha fazla kendinizi yormayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Tank Temizliği

Tank temizliği, sahil tankı temizliği, tanker temizliği, reaktör temizliği, silo tank temizliği, kimyasal tank temizliği, su deposu temizliği gibi kapalı alan temizlik işlerinde güvenilir adrese hoş geldiniz. İş sağlığı ve güvenliğini en üst sırada tutarak kapalı alan çalışmalarımızı sürdürüyoruz.