Dış Cephe Temizliği

Dış cephe cam, kompozit, duvar, oluk, çatı gibi alanların temizlik çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

dış cephe cam temizliği dış cephe kompozit temizliği

Kocaeli Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği hizmeti denilince Kocaeli de akla ilk gelen firma olan şirketimiz ile iletişime geçmeden karar vermemenizi öneririz. Dış cephe temizliği işlerimizi yüksekte güvenli çalışma önlemlerini eksiksiz alarak yapıyoruz. Kullanılacak olan vinçlerin muayeneleri, çalışanların yüksekte çalışabilir eğitimleri ve sağlık raporları olmadan işe başlamıyoruz. Örnek olarak Kartepe ilçesinde yer alan bir fabrikada yaptığımız dış cephe cam ve kompozit temizliği işimizi buradan inceleye bilirsiniz.

Er-Bul; önce personelin temel eğitimini tamamlamakta ve yeterlilik belgesini oluşturmaktadır. Böylece personellerimiz tüm temizlik aşamasında tüm ekipmanlarını daha verimli kullanmaktadır. Ekipmanların ve kullanılan kimyasalların sizin ekipmanlarınıza zarar vermemesi adına MSDS eğitimi ile birlikte oluşacak riskleri minimum seviyeye çekmekteyiz. Personellerimiz temizlik aşamasında hiç bir şekilde yetkisi ve planlaması içinde olmayan alanlara girmemektedir.

Dış Cephe Temizliği Hizmet Bölgelerimiz

Dış cephe temizliği hizmetlerimiz için hizmet ağımızı geniş tutuyoruz. Özellikle İzmit dış cephe temizliği, Başiskele dış cephe temizliği, Gebze dış cephe temizliği, Kartepe dış cephe temizliği, Körfez dış cephe temizliği, Kocaeli dış cephe temizliği, İstanbul dış cephe temizliği, Sakarya dış cephe temizliği, Yalova dış cephe temizliği bölgeleri başlıca hizmet yerlerimizdir.

Kocaeli de dış cephe temizlik hizmeti arıyorsanız daha fazla kendinizi yormayın bizimle iletişime geçin.